Suppleanter i RAR Fyn

  • DA - Lene Munter, servicechef, Føtex, lpm.svendborg@foetex.dk
  • DA - Jens Troldborg, chefkonsulent, Dansk Arbejdsgiverforening, jet@da.dk
  • DA - Jørgen Bang-Petersen, chefkonsulent, Dansk Arbejdsgiverforening, jbp@da.dk 
  • LO - Bjarne Kremmer Elnegaard, næstformand, 3F Sydfyn, bjarne.elnegaard@3f.dk
  • LO - Annette Christiansen, formand, 3F Nordhøjfyn, annette.christiansen@3f.dk
  • LO - Helle Nielsen, formand, LO Fyn, helle@lofyn.dk
  • LO - Erling Jensen, afdelingsformand, Dansk El-Forbund Fyn, eje@def.dk
  • LO - Jannik Frank Petersen, afdelingsformand, Teknisk Landsforbund, jpe@tl.dk
  • FTF - Peter Lund Andersen, lærer, FTF/Danmarks Lærerforening, pean@dlf.org
  • AC - Finn Udsen, seniorkonsulent, Kerteminde Kommune, fud@kerteminde.dk
  • Lederne - Svend Erik Larsen, Quality & Production Manager, Lotus Heating Systems, sel@lotusstoves.com
  • KL - Bruno Hansen, byrådsmedlem, Svendborg Kommune, bruno.hansen@svendborg.dk
  • KL - Hans Stavnsager, kommunalbestyrelsesmedlem, Faaborg-Midtfyn Kommune, hansr@fmk.dk
  • KL - Dan Gørtz
  • KL - Henrik Nielsen, formand for Erhvervs-, Beskæftigelses- og Kulturudvalget, Svendborg Kommune, Nielsen@svendborg.dk
  • KL - Jens Munk
  • DH - Lisbeth Hansen, teknisk designer, Danske Handicaporganisationer, risvej61@privat.dk
  • Region Syddanmark - Poul Andersen, regionsrådsmedlem, Region Syddanmark, pa@rsyd.dk

Tilforordnede:

  • Fra uddannelsesinstitutionerne: Charlotte Vincent Petersen

 

Sidst opdateret 20. dec 2017